Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 21 wrz 2018, o 23:35

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
KONIEC NASZEJ KULTURY ! 
Autor Wiadomość
40 %
Raper
VIP

Pochwalił: 5
Pochwały: 8
Zaprosił: 0
Medale: 1
Master forum (1)
Post Odp.: KONIEC NASZEJ KULTURY !
kto robił rap i się nim interesował to będzie to robił dalej mimo jebanego ACTA najwięcej płaczących ludzi to ci z demotywatorów facebooków i inni którzy wychowali się z komputerem przed oczami tyle w temacie jak ktoś chce to niech panikuje dalej

24 sty 2012, o 16:58

Za ten post autor Krasa otrzymał podziękowanie od Posejdon(24 sty 2012, o 17:32)
Ocena:20%
20 %
Awatar użytkownika

Pochwalił: 3
Pochwały: 3
Ja Hip-Hop nosze w sercu wiec jak dla mnie ograniczenie internetu nie spowoduje zadnej wiekszej zmiany w tym temacie ; )

24 sty 2012, o 16:59
40 %

Pochwalił: 2
Pochwały: 2
Krasa widzę że mamy podobne myślenia o rapie :)

24 sty 2012, o 17:32
VIP
Raper
Awatar użytkownika

Pochwalił: 1
Flow Master 2 (1)
Mefis czy ja powiedziałem ze jestem Hip Hopowcem? Bo to ze jestem Raperem już wszyscy uznaliście darząc mnie ranga "Raper" na forum, co jest śmieszne po części bo polowa ludzi tutaj nigdy nie miała prawdziwego majka w reku. No ale każdy wybiera sobie swoich raperów wiec to nie podlega chyba zdaniu. Czy jestem Hip Hopowcem? hmmm dużo oddałem siebie dla tej kultury wiele osób ma mnie za jakiegoś tam typu reprezentanta tej kultury szczególnie na wyspach gdzie tutaj mało osób robi coś dobrego dla tej kultury. Trochę mażę, freestyluje do tego tez nagrywam swoje gorzkie żale, teraz tez jestem odpowiedzialny za Wizje Lokalna w Londynie ze Slimem tak wiec coś robimy by ten hip hop w Anglii żył. Wyobraźcie sobie ze dzielicie swoje miasto na 5 i z tego 1/5 tylko rozumie wasz język, wiec z tej 1/5 miasta musicie odnaleźć kolejna 1/5 ludzi którzy interesują się hip hopem i z tych ludzi znaleźć kolejna 1/5 którzy na prawdę maja zajawkę na ta kulturę, nie jest łatwo nie? Dziwi mnie to ze nie możecie zorganizować ekipy w swoim mieście tak jak są ekipy typu Warszawka (Nie ma bata crew) Gorzów tam ludzie Ensona, Pomorze Bośniak tam trzyma, Slask chyba Miuosh. hip hop na ogol opiera się na tym ze ludzie tworzą swoje podgrupy bynajmniej tak to postrzegam w moich oczach od początku tak było ze zawsze jest jedna ekipa która trzyma ze sobą i tez tam żyją w zgodzie z innymi ale najwięcej produkcji bitów czy featow maja miedzy sobą samym. Przykłady z oldschoolu by nie było to Death Row Records (Snoop, Dre, Pac, IceCube). Przykłady z dnia dzisiejszego to to powiedzmy Solar. Bardzo duzo można rozmawiać na ten temat i nie starajcie się zrobić ze mnie najgorszego tylko nie piszcie głupot proszę was. Wiem ze polowa z was pewnie siedzi w domach zamknięta dłubiecie sobie całymi dniami przy swoich bitach tekstach czy cokolwiek bo każdy tak ma ja tez zamykam się w domu nie jestem dostępny dla nikogo robię sobie swoje rzeczy, no ale czasem trzeba sobie zadać pytanie czy jestem "Raperem" czy "Hip Hopowcem" i w sumie wracając do określenia "Raper" bo wiem ze zaraz będziecie mnie cisnąc za to co napisałem na początku, to wkurwiają mnie dwie rzeczy: jak ktoś zaprzecza typu, nagrywa juz 2LP gra koncerty i on podlizuje się skromnością "Żaden ze mnie raper po prostu robię to co kocham" a podchodzisz do niego mówisz "Ty nie jesteś raperem!" to on zaraz spina dupę i zaprzecza. Hipokryzja nie? A druga rzecz która mnie wkurwia w tym to gdy ktoś robi całkiem na odwrót nagrywa miesiąc i ma czelność napisać o sobie "Jestem raperem, jestem przyszłością rapu" czy chuj wie jakie brednie. Nie wiem czy was tez to wkurwia czy tylko mnie :) To w sumie tyle z mojej wypowiedzi nie skończę jak fidel castro na kubie pozdrawiam piss yol!

24 sty 2012, o 19:28
Raper

Pochwalił: 45
Pochwały: 23
Ale się mistrzu rozpisałeś ;D
Jeśli o miejscowe grupy Hip Hopowe chodzi to to w ŁDZ jest coś takiego :)
Sam jestem w jednej, a poza moją ekipą w samej klasie jest jeszcze jedna albo dwie ( nie wiem czy drugą można uznać za działającą ) no kilka ekip się znajdzie. Moja ekipa zaczyna dopiero swoją działalność i przygodę z Rapem. Słyszałem o ekipach z innych szkół ale to na razie tylko słyszałem o nich, a nie ich :D
Myślę, że w takiej małej społeczności Polaków właśnie łatwiej jest się odnaleźć, bo to że jesteście z jednego kraju bardziej was zbliża i szybciej nawiązujecie kontakty, szybciej się zapoznaje ludzi i to tak jakoś leci. Mogę się mylić, bo nie mieszkam za granicą :)
Myślałem, że pisząc: "Nawijaliście kiedyś na ulicznych zlotach hip hopowych?..." (tak to przeczytałem/zrozumiałem) mówisz to tak jakbyś właśnie na takim był i uważał się za Hip Hop'owca :)
To co napisałeś to mnie nie tylko w kontekście Rapu denerwuje akurat :D
Ja strasznie lubię ludziom takie sytuacje pokazywać na ich własnej skórze aby zobaczyli jacy to oni są "idealni" :D

"Ze mną nie ma nic łatwo, chyba że łatwo przegrać!"

24 sty 2012, o 20:26
Wyświetl profil WWW
VIP
Raper
Awatar użytkownika

Pochwalił: 1
Flow Master 2 (1)
Mefis nie jeżdżę na zloty ale bylem na kilku walkach freestylowych i tutaj w Londynie mielismy kilaka spotkan jakies kameralne koncerty freestyle do beatboxu i ostra najebka :) To zajebisty klimat czuc ten hip hop ze az cieplo sie robi w sercu zajebiste wspomnienia do konca zycia :)

24 sty 2012, o 22:07
Raper

Pochwalił: 45
Pochwały: 23
Chuj czy kameralne czy nie, ważne, że jest klimat :D
Chyba trochę z tematu zeszliśmy :)

"Ze mną nie ma nic łatwo, chyba że łatwo przegrać!"

24 sty 2012, o 22:37
Wyświetl profil WWW
20 %
Awatar użytkownika

Pochwalił: 3
Pochwały: 3
Ja przez 6lat tanczylem Break'a ; > Jezdzilo sie po imprezach, konkursach i jakis roznych innych miejscach gdzie mozna bylo sie pokazac : )
Pamietam te zajebiste czasy jak dzis ; ) Ale pozniej z powodu gamoni siedzacych na stolkach w gminie zostalismy skazani na brak sali treningowej.
Ekipa stopniowo sie rozjebała, a ja wzialem sie za rap ; ) I tak od lat stawiam na niego : ) Wszystko dla tej kultury! Pjona!

A jesli zabraknie internetu, to połącze doświadczenia z breaking'a z rapem : ) Zaczne rapowac wszedzie gdzie tylko bede mogl, byle pokazac innym ze potrafie to robic ; )

24 sty 2012, o 22:55
10 %

Pochwalił: 0
Pochwały: 0
Ja jestem za T.M'em dał ważną wiadomość na tym forum

15 kwie 2012, o 07:38
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5