Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 22 lis 2017, o 04:02

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Jaki film ostatnio oglądałeś ? 
Autor Wiadomość
Raper
Raper
Awatar użytkownika

Pochwalił: 3
Pochwały: 15
Zaprosił: 0
Post Odp.: Jaki film ostatnio oglądałeś ?
- Facet, który się zawiesił ( obyczajowy z zabarwieniem komediowym )
- Głodowe Igrzyska ( parodia, dość mocna )
- Efekt Motyla ( film zapadający głęboko w pamięci, o ile ma się nieco oleju w głowie)
- Incepcja ( fanastyczne kino z wyjątkową obsadą; DiCaprio w roli głównej )
- Listy do M. ( mówią, że babskie kino, ale ile łez wyciska ta polska produkcja... )

Powracam LP 2012/2013
Brzask Nocy LP 2013/2014.

Autodiss.

12 lis 2015, o 00:38
Awatar użytkownika

Pochwalił: 1
Pochwały: 0
Mission Impossible :Rogue Of Nation polecam !! ogólnie fajny film z dynamiczną akcją.

29 lis 2015, o 17:40
20 %

Pochwalił: 0
Pochwały: 12
Polecam filmy z drugą wojną światową w tle, które wywarły na mnie największe wrażenie
Chłopiec w pasiastej piżamie- historia w której przez drut kolczasty Bruno ( syn nazistowskiego żołnierza) rozmawia z żydowskim dzieckiem. Bruno myśli, że obóz koncentracyjny to jakieś gospodarstwo rolne. Niesamowity film, polecam.
Życie jest piękne- Włoski żyd trafia do obozu z dzieckiem i żoną. Przekonuje syna, że to wszystko to tylko zabawa i niedługo się skończy. Ostatnia scena jest jedną z najlepszych jaką widziałem, a oglądałem już wiele filmów.
Wyspa Tajemnic- niesamowity, psychologiczny film. Również pojawia się wątek drugiej wojny światowej w tle. Ten film po prostu trzeba obejrzeć, bo jest jednym z najlepszych jakie widziałem. Jak ktoś ładnie podsumował te dzieło " trauma za którą jest już tylko śmierć".
Fight Club- widać zafascynowanie autora tej słynnej powieści buddyjskimi naukami. Często przewijają się przez film, ale co najważniejsze nie ma w nich banału. Świetny film, który stawia pytanie o nasze przywiązania, dążenia, które okazują się iluzją i nie są tak naprawdę prawdziwym życiem. Jest parę świetnych cytatów "Jesteśmy niewolnikami w białych koszulach. Reklamy zmuszają nas do pogoni za samochodami i ciuchami. Wykonujemy prace, których nienawidzimy, aby kupić niepotrzebne nam gówno. Jesteśmy średnimi dziećmi historii. Nie mamy celu ani miejsca. Nie mamy Wielkiej Wojny, Wielkiej Depresji. Naszą wielką wojną jest wojna duchowa. Naszą wielką depresją jest życie. Zostaliśmy wychowani w duchu telewizji, wierząc, że pewnego dnia będziemy milionerami, bogami ekranu. Tak się nie stanie." albo śmieszne cytaty typu " ze spluwą w ustach wymawia się tylko samogłoski " :D
Gwarantuje, że po obejrzeniu tych filmów świat już nigdy nie będzie taki sam. Po prostu zmieniają perspektywę widzenia pewnych spraw.

25 gru 2015, o 18:41

Ostatnio oglądałem Praktykanta - polecam, warto, można się pośmiać oraz Marsjanina - przenosi w zupełnie inną rzeczywistość i trzyma w napięciu.

13 sty 2016, o 22:21
Wyświetl profil WWW

Co zdarzył się w Las Vegas - świetna komedia w sam raz aby rozweselić smutny wieczór.

1 wrz 2016, o 19:09
Wyświetl profil WWW

Ja oglądałam chyba już dziesiąty raz Kilera. Jakiś czas temu zainstalowaliśmy tłumiki hałasu: http://www.frapol.com.pl/produkt/114/Tlumiki--prostokatne-TKF. Polecam.

6 wrz 2017, o 16:36
Wyświetl profil WWW

Wonder Woman - uwielbiam filmy o superbohaterach

6 paź 2017, o 13:15
Wyświetl profil WWW
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8