Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 20 sie 2019, o 05:20

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Pożyczki z gwarantem, co warto wiedzieć. 
Autor Wiadomość

Pochwalił: 0
Pochwały: 0
Zaprosił: 0
Post Pożyczki z gwarantem, co warto wiedzieć.
Czyli jest to oferta zostania gwarantem dodatkowo ubezpieczenia się również przez konsekwencjami tej wady?

1. Pożyczka z gwarantem – banki mają początek do życzenia poręczenia

Potwierdzenie nie jest chęcią instytucji bankowych również instytucji pożyczkowych. To zdecydowana konkredyty prywatneieczność uchronienia się przed porażkami finansowymi dotyczącymi niewywiązywania się z umowy przez pożyczkobiorcę. Ogólnopolski raport o zaległym zobowiązaniu i niesolidnych dłużnikach przeprowadzony przez BIG InfoMonitor1 wskazuje, że poprzez rok kwota nieopłaconych na sezon zobowiązań przez pani fizyczne, które przyjmowały udział w ankiecie wzrosła o 65 proc. Żeby nie oferta dotacje z zapewnieniem banki i różne prace zmuszone aby były czy do odmawiania udzielenia pożyczki znacznej ilości użytkowników czy do powstawania dużego niebezpieczeństwa.

2. Poręczyciel NIE z losie

Każda instytucja udzielająca pożyczki z gwarantem wymaga, by wybrana przez pożyczkobiorcę osoba wykonywała odpowiednie wymagania. Oprócz nich głównie dostają się:

wiek (18-75 lat)
dochody (kryteria finansowe ograniczone są z indywidualnej oferty marki)
dobra sprawa kredytowa
obywatelstwo polskie.
W pewnych przypadkach banki i korporacji wymagają, by poręczyciel był posiadaczem nieruchomości.

3. Bank sprawdzi historię kredytową poręczyciela

Podczas rozpatrywania wniosku dotacje z gwarantem bank skorzysta z dostępnych źródeł, takich jak BIG czy BIK w charakteru potwierdzenia się, że poręczyciel nie jest zadłużony, i całe posiadane dotąd zabezpieczenia były regulowane w tytule

4 cze 2019, o 13:43
Wyświetl profil WWW

Post Odp.: Pożyczki z gwarantem, co warto wiedzieć.
Prowadzę bloga także na temat bankowości tutaj https://bizneskredytowy.wordpress.com/ i mogę się w pełni zgodzić z tym wpisem, w państwie socjalistycznym jest ciężko zacząć bez pieniędzy dlatego trzeba zaryzykować z kredytem, co innego w państwach kapitalistycznych.

6 cze 2019, o 12:23
Wyświetl profil WWW

Post Odp.: Odp.: Pożyczki z gwarantem, co warto wiedzieć.
A miałam wrażenie że jak ma się złą historię kredytową to można już zapomnieć o kredycie a jednak pozyczki z poreczycielem mogą uratować sytuację finansową w niektórych sytuacjach.

11 cze 2019, o 13:44
Wyświetl profil WWW

A kto jest gwarantem w takiej zwykłej pożyczce?
_____
https://www.torelle.pl/

19 cze 2019, o 23:09

Pytanie powinno być chyba kto może być gwarantem, ta osoba która się zgodzi więc albo ktoś z rodziny albo jakiś przyjaciel. Wydaje mi się że na pożyczka gwarant nie zgodzi się pierwsza lepsza osoba.

25 cze 2019, o 09:49
Wyświetl profil WWW

A to przypadkiem nie nazywa się żyrant. I chyba może być każdy kto ma adekwatna do pożyczki zdolność kredytową.

27 cze 2019, o 11:03

Post Odp.: Odp.: Pożyczki z gwarantem, co warto wiedzieć.
Nikola27 pisze:
A to przypadkiem nie nazywa się żyrant. I chyba może być każdy kto ma adekwatna do pożyczki zdolność kredytową.

Różnie można nazywać taką osobą, zarówno gwarant, żyrant oraz poręczyciel jest poprawnie. Widziałem tutaj nazwy firm, takich jak FamilyLoan, a ja mam jeszcze jedną dość ciekawą z której raz korzystałem. Chodzi mi konkretnie o https://gotowkanajuz.pl/ która także jest z poręczycielem, jednak warunki przyznania takiego kredytu są dużo łatwiejsze.

3 lip 2019, o 10:55
Wyświetl profil WWW

Ja pierwszy raz słyszę o czymś takim jak pożyczka z gwarantem, ale jak tak się w to zagłębiłem to wydaje się być całkiem w porządku :)

6 sie 2019, o 10:56
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 8 ]